sites/default/files/file/camoliga%202017-2018/4_kolo/4_kolo.zip 
Všechny příznivce kuželek opět vítáme v dalším ročníku Camoligy a přejeme pevnou ruku a HODU ZDAR.
 
Pravidla soutěže 2017-18 (PDF)
 
ROZLOSOVÁNÍ ROČNÍKU 2017-2018 
Rozlosování 1. a 2. kola:  ZDE      Rozlosování komplet: ZDE

 
1. kolo odstartuje dne 18.9.2016: 18:00 P-TEAM - TRADIX a ve 20:00 Alternátor - KOKRTEAM, dne 20.9. 18:00 Prometal C - Hasiči a ve 20:00 KULEPA - Bečka, dne 22.9. v 18:00 Ekofiltr - Prometal A a ve 20:00 HOPA II - TVD A, dne 25.9. v 18:00 ŠÉFÍCI - ESPA a ve 20.00 TVD B - Camo
 
 

První kolo a hned první 300 stovka!!! Ivo Fila v utkání mezi družstvem Šéfíci a ESPA porazil 303 kolků. Blahopřejeme!!!
 
 
Výsledky 1. kola:  P-TEAM - TRADIX, Alternátor - KOKRTEAM, Prometal - Hasiči, KULEPA - Bečka, Ekofiltr - Prometal A, HOPA II - TVD A, ŠÉFÍCI - ESPA, TVD B - Camo
 
Zpravodaj za 1. kolo. ZDE
 
2.kolo - zápasy a výsledky:   Dne 27.9.2017 Bečka - Alternátor, KOKR TEAM-HOPA II, Dne 29.9.2017 Prometal A - ESPA a CAMO-P-TEAM, dne 2.10.2017 Hasiči - TVD B a Tradix-Kulepa, dne 4.10.2017 TVD A - Šéfíci a Ekofiltr - Prometal C
 
Zpravodaj 2. kola:  ZDE
 
3.kolo - zápasy a výsledky: Dne 6.10.2017 HOPA II-Bečka a ESPA-TVD A, dne 9.10.2017 Ptáček team - Hasiči a Šéfíci - KOKR Team, dne 11.10.2017 Prometal C - Prometal A a TVD B - Ekofiltr, dne 13.10.2017 Alternátor - Tradix a Kulepa - CAMO.
 
Zpravodaj 3. kola: ZDE
 
4. kolo - zápasy a výsledky: 16.10. Ekofiltr-Ptáček Team a 16.10. Prometal A-TVD A, dne 18.10. Tradix-HOPA II a Bečka-Šéfíci, dne 20.10.  Prometal C-TVD B a Camo-Alternátor, dne 23.10. Hasiči-Kulepa a KOKR-Espa.
 
Zpravodaj 4. kola : ZDE
 
5.kolo - zápasy a výsledky:  Dne 25.10.  Šéfíci-Tradix a TVD B-Prometal A, dne 27.10.2017  Alternátor-Hasiči a HOPA II - CAMO, dne 30.10. Ptáček Team - Prometal C a TVD A - KOKR Team, dne 1.11.2017 Espa-Bečka a Kulepa-Ekofiltr.
 
Zpravodaj 5. kola: ZDE
 
6. kolo - zápasy a výsledky:  3.11.2017 TRADIX-ESPA a CAMO-Šéfíci, dne 6.11.2017 TVD B- Ptáček Team a Prometal A -KOKR TEAM, dne 8.11.2017 Prometal C-Kulepa a Bečka -TVD A, dne 10.11.2017 Hasiči-HOPA II a Ekofiltr a Alternátor
 
Zpravodaj 6. kola: ZDE
 
7. kolo - zápasy a výsledky: dne13.11. v 18 hodin Ptáček Team - Prometal A, a ESPA - CAMO, dne 15.11.2017 Kulepa - TVD B a TVD A - TRADIX, dne 20.11.2017 Šéfíci - Hasiči a KOKR - Bečka, dne Alternátor - Prometal C a HOPA II - Ekofiltr.
 
Zpravodaj 7. kola: ZDE
 
8. kolo - zápasy a výsledky: Dne 24.11.2017 TVD B - Alternátor a CAMO - TVD A, dne 27.11.2017 P Team - Kulepa a Tradix - Kokr, dne 29.11.2017 Prometal A - Bečka a Ekofiltr - Šéfíci, dne 4.12.2017 Hasiči - ESPA a Prometal C - HOPA II.
 
Zpravodaj 8. kola: ZDE
 
9.kolo - dne 6.12.2017  Bečka-Tradix a Kulepa - Prometal A, dne 8.12.2017 Espa-Ekofiltr a Kokrteam-CAMO, dne 15.1.2018 Alternátor-P team a Šéfíci - Prometal C, dne 17.1.2018 HOPA II-TVD B a TVD-Hasiči
 
Zpravodaj 9. kola: ZDE
 
10. kolo - Dne 19.1.2018 Prometal C - ESPA a CAMO-Bečka, dne 22.1.2018 Ptáček Team - HOPA II a Hasiči - KOKR Team, dne 24.1.2018 Ekofiltr- TVD A a Kulepa - Alternátor, dne 26.1.2018 Prometal A - Tradix a TVD B - Šéfíci
 
Zpravodaj 10. kolo: 
 
11. kolo - dne 29.1.2018 Alternátor-Prometal A a KOKR-Ekofiltr, dne 31.1.2018 Bečka-Hasiči a Hopa II - Kulepa, dne 2.2.2018 Espa - TVD B a Tradix - Camo, dne 5.2.2018 Šéfíci - Ptáček Team a TVD A - Prometal C
 
Zpravodaj 11. kola:  
 
12.kolo - dne 7.2.2018 Ptáček Team - Espa a TVD B TVD A, dne 9.2.2018 Hasiči - Tradix a Prometal A - Camo, dne 12.2.2018 Ekofiltr - Bečka a Kulepa - Šéfíci, dne 14.2.2018 Alternátor - HOPA II a Prometal C - KOKR.
 
Zpravodaj 12. kola
 
13. kolo - dne 16.2.2018 Šéfíci - Alternátor  a Tradix - Ekofiltr, dne 19.2.2018 TVD A - Ptáček Team a Bečka - Prometal C, dne 21.2.2018 Espa - Kulepa a Kokr team - TVDB, dne 23.2.2018 Hopa II - Prometal A a Camo - Hasiči

Zpravodaj 13. kolo

14. kolo - dne 26.2.2018 Ptáček team a Kokr team a TVD B - Bečka, dne 28.2.2018 Prometal C - Tradix a Hopa II - Šéfíci, dne 2.3.2018 Altenátor - Espa a Ekofiltr - Camo, dne 5.3.2018 Prometal A - Hasiči a Kulepa - TVD A
 
Zpravodaj 14. kolo
 
15. kolo -  dne 7.3.2018 Hasiči - Ekofiltr a Tradix - TVD B, dne 9.3.2018 Espa - HOPA II a Camo-Prometal C, dne 12.3.2018 Bečka - Ptáček team a TVD A - Alternátor, dne 14.3.2018 Šéfíci - prometal A a Kokr team - Kulepa
 
Zpravodaj 15. kolo
 
POZVÁNKA NA TURNAJ TANDEMŮ 19.3. - 23.3.2018  ZDE
 
 
 
 

Kalendář akcí - rezervace
M T W T F S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
Add to calendar
Nejbližší akce
Kdo je online
Momentálně je online 0 uživatelů a 3 hosté.
Přihlášení