Datum akce: 
Sobota, Červenec 16, 2016 - 09:00 - 12:00

Pronájem Hrnčiřík.

Datum akce: 
Sobota, Květen 28, 2016 - 17:30 - 22:30

V sobotu 28.5.2016 od 17.30 hod.kácení máje u kuželny. Zveme příznivce kuželek.

Datum akce: 
Středa, Červen 1, 2016 - 09:00 - 11:00

Pronájem ZŠ Vlára.

Datum akce: 
Sobota, Duben 30, 2016 - 14:00 - 23:45

Ukončení sezony,přátelský zápas Slavičín A - Slavičín B a stavění májky od 14:00 hod.

Datum akce: 
Čtvrtek, Duben 21, 2016 - 16:00 - 21:30

Turnaj tandemů:

16:00 hod.

16:45 hod.

17:30 hod.

Tradix A Tradix B

18:15 hod.

Pařížanky A Mix - Manová, Fila

19:00 hod.

Kokr team 4 - Fiedorová,Raková L. Štefan team 4 - Cibulka,Fila

19:45 hod.

Kokr team 5 - Švehláková, Raková L.

Datum akce: 
Středa, Duben 20, 2016 - 16:00 - 21:30

Turnaj tandemů:

16:00 hod.

16:45 hod.

Pekos team - Ťulpa, Pekárek J. - 419 Juřík team -Juřík st.,Juřík ml. - 390

17:30 hod.

Pekos team - Ťulpa, Pekárek J.- 413 Štefan team - Papírek, Cibulka - 374

18:15 hod.

Šimčík team - Jarka, Josef - 382 Kulepa 3 - Stejskal, Kramářová - 373

19:00 hod.

Kulepa 4 - Stejskal, Petráš - 360 Kokr team 2 - Kramářová,Raková L.- 302

19:45 hod.

Kokr team 3 - Kováčová, Raková L.- 306 Eskalátor-Raková A.,Králíková- 379

20:30 hod.

Eskalátor 2 - Raková A.,Králíková - 332 Kulepa 5 - Stejskal,Petráš - 383

Datum akce: 
Úterý, Duben 19, 2016 - 16:00 - 21:30

Turnaj tandemů:

8:00 hod.

Majc team - Majc,Jonášková - 411

16:45 hod.

Kokr team - Kováčová,Fiedorová - 319 Camo 5 - Aleš Pt.,Fojtík R. - 440

17:30 hod.

Hopa 3 - Holečková, Zvonková - 330

18:15 hod.

Kabela team - Jadavan, Kabela - 416 Ptáček team 1 Staňa,Miloš - 387

19:00 hod.

Ptáček team 2 - Aleš,Staňa - 423 Ptáček team 3 - Miloš,Milan - 333

19:45 hod.

Camo 1 - Vašičkovi ml.,st. 406 Camo 2 - Fojtík,Chovančík - 394

20:30 hod.

Camo 3 - Fojtík,Motúz - 372 Camo 4 - Chovančík,Vašička ml. - 386

Datum akce: 
Pondělí, Duben 18, 2016 - 16:00 - 21:30

Turnaj tandemů :

16:00 hod.

16:45 hod.

Kulepa 1- Peléšek, Petráš - 369 - Manovi - Marie, Tomáš - 323

17:30 hod.

Kulepa 2 - Peléšek, Sovadina - 393 - Pařížanky B - Manová,Šimčíková - 328

18:15 hod.

Štefan team - Plášek, Cibulka - 374 Hopa team 1 - Dudek,Papírek- 420

19:00 hod.

TVD - Gromský, Ondrašica - 379 Přema team - Plášek,Petráš ml. - 354

19:45 hod.

Nicoma team - Latinák, Ščuglík - 410 Petráš team-Petráš st.,Petráš ml.- 380

20:30 hod.

Datum akce: 
Sobota, Květen 7, 2016 - 09:45 - 11:45

Běh vítězství.

Datum akce: 
Sobota, Duben 23, 2016 - 14:00 - 17:00

Pronájem Dům dětí.

Kalendář akcí - rezervace
M T W T F S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 
Add to calendar
Nejbližší akce
Kdo je online
Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.
Přihlášení